اخبار اسلایدی
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی شیراز
نهمین همایش بین المللی مدیریت بیمارستانی
 • 1396/6/19 يكشنبه نهمین همایش بین المللی مدیریت بیمارستانی
  نهمین همایش بین‌المللی مدیریت بیمارستانی به عنوان بزرگترین گردهمایی سالیانه مدیریت بیمارستانی، روزهای 29 و 30 شهریورماه امسال در مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی تهران برگزار می‌شود.
حضور جناب آقای مهندس خالقی به عنوان مدرس در نشست تخصصی معرفی زیست بوم کارآفرینی دانش بنیان در مرکز رشد دانشگاه آزاد
طی حکمی از سوی دکتر منوچهر مهرام رییس دانشگاه، دکتر رضا نجفی پور عضو هیات علمی دانشکده پزشکی به عنوان رئیس گروه توسعه فناوری سلامت دانشگاه منصوب گردید.
طی حکمی از سوی دکتر منوچهر مهرام رییس دانشگاه، مهندس سید محمد هادی خالقی عضو هیات علمی دانشکده بهداشت به عنوان مدیر مرکز رشد فناوری زیست پزشکی دانشگاه منصوب گردید.
سی و پنجمین جلسه شورای مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی قزوین و نخستین جلسه آن در سال ۹۶ با حضور اعضای این شورا در سالن جلسات مرکز برگزار شد
بازدید رئیس جمهور از نمایشگاه محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان
جشنواره «علم برای همه»
 • 1396/3/3 چهارشنبه جشنواره «علم برای همه»
  جشنواره «علم برای همه» به مدت یک هفته از تاریخ ۲۰ تا ۲۵ آبان برگزار می شود. مهلت ارسال آثار تا ۱۵ مهرماه ۹۶ است
بازدید شورای مرکز رشد از پروژه ساخت کلین روم واقع در پارک علم و فناوری امام خمینی
دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی
دومین شرکت دانش بنیان در مرکز رشد فناوری زیست پزشکی دانشگاه علوم پزشکی قزوین به ثبت رسید.
نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار استان قزوین
 • 1394/9/24 سه شنبه نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار استان قزوین
  آیین آغاز به کار نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن­بازار استان قزوین، با حضور دکتر فریدون همتی، استاندار قزوین و رییس ستاد برگزاری هفته پژوهش استان قزوین و همچنین جمع کثیری از مسؤولان دستگاه­های اجرایی و دانشگاه­های قزوین برگزار شد. افتتاحیه این نمایشگاه، صبح روز 15 آذر 1394 برگزار شد و مکان برپایی آن، سالن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی قزوین است. در این برنامه، پس از اجرای آیین افتتاح نمایشگاه، استاندار به همره هیأت همراه از تک­تک غرفه­ها بازدید کرده و با دستاوردهای ارایه شده در نمایشگاه از نزدیک آشنا شد.
شانزدهمین نمایشگاه پژوهشگران برتر فن بازار تهران
اولین گردهمایی شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت با حضور رئیس جمهوری، معاون علمی و فناوری و وزیر بهداشت در سالن اجلاس سران برگزار شد.
بیست و یکمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی
نخستین رویداد کشوری کارآفرینی سلامت(اینوتک سلامت)
 • 1394/6/3 سه شنبه نخستین رویداد کشوری کارآفرینی سلامت(اینوتک سلامت)
  با توجه به وجود نیروهای توانمند و با استعداد در دانشگاه ها و رویکرد جدید دانشگاه ها در جهت حرکت به سمت دانشگاه کارآفرین و نیز ضرورت کار گروهی، مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در نظر دارد رویداد ملی کارآفرینی در حوزه سلامت با عنوان اینوتک سلامت (مخفف کلمات: ایده پردازی، نوآوری، توانمندسازی و کار گروهی ) از تاریخ 94/06/10 تا 94/06/14 با حضور مسولین محترم وزارت بهداشت، سرمایه گذاران داخلی، نخبگان کشوری و کارآفرینان موفق و صاحبان صنایع را برگزار نماید.
پنجمین جشنواره و نمایشگاه علم
 • 1393/11/29 چهارشنبه پنجمین جشنواره و نمایشگاه علم
  قابل توجه شرکت های دانش بنیان پنجمین جشنواره و نمایشگاه علم تا عمل از تاریخ 3 لغایت 7 اسفند 93 با هدف به تصویر کشیدن توان استان ها در اقتصاد دانش بنیان در محل مصلای تهران برگزارمی شود.
حضور واحدهای فناور در اولین نمایشگاه محصولات دانش بنیان و های تک استان
بیستمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی
بیست و هشتمین جشنواره بین المللی خوارزمی
 • 1393/5/28 سه شنبه بیست و هشتمین جشنواره بین المللی خوارزمی
  به اطلاع علاقه‌مندان شرکت در بیست و هشتمین جشنواره بین المللی خوارزمی می‌رساند ثبت نام در این دوره از جشنواره آغاز شده است. متقاضیان می‌توانند پس از مطالعه راهنمای شرکت در جشنواره، نسبت به دریافت پرسشنامه و تکمیل آن اقدام نمایند. همچنین مهلت ارسال مستندات طرح تا پایان شهریور ماه 1393 می‌باشد.
1 2